AnoniemeKoperEde
1 1 z 5 hvězdiček
K ničemu
Nechápu, proč jsou recenze tak pozitivní. Zrcadlo si nechám jako dekoraci, ale používat ho k tomu, abyste se v něm viděli, to bych nedoporučovala. Zrcadlo vypadá spíš jako plast než jako sklo: jsou v něm samé vypouleniny. Vidíte se úplně zkresleně. Je to snad zrcadlo smíchu?
· Přeloženo z Nizozemština
Ověřený nákup