AnoniemeKoperEde
1 1 z 5 hvězdiček
Zbytečné
Nechápu, proč jsou recenze tak pozitivní. Zrcadlo si nechám jako dekoraci, ale používat ho k tomu, abyste se v něm viděli, bych nedoporučoval. Zrcadlo vypadá spíš jako plast než jako sklo – jsou v něm samé vybouliny. Vidíte se v něm úplně zdeformovaně. Je to snad zrcadlo z funfáru?
· Přeloženo z Nizozemština
Ověřený nákup