AnoniemeKoperEde
1 1 z 5 gwiazdek
Bezużyteczna
Nie rozumiem, dlaczego recenzje są tak pozytywne. Trzymam lustro jako dekorację, ale używanie go do patrzenia na siebie odradziłabym. Lustro wygląda jakby było z plastiku zamiast ze szkła – pełne wypukłości. Widzi się siebie całkowicie zniekształconego. Czy to może lustro z wesołego miasteczka?
· Przetłumaczone z Holenderski
Zweryfikowany zakup